Haljastus ja arboristi teenused Viljandis ja Viljandimaal

Pakume Viljandis ja Viljandi maakonnas arboristi- ja muid haljastusteenuseid. Nende seas nii niitmist ja muruplatside silumist, hekkide pügamist ja istutamist kui ka võsalõikust.

Kui hinnakirjast soovitud teenust ei leia, võta ühendust ja leiame lahenduse.

Hinnakiri

Niitmine

Muru niitmine murutraktori, käsiniiduki ja trimmeriga. Hind sõltub niidetava platsi suurusest/ omadustest. Lepingulistele klientidele hinnad kokkuleppelised. 

 Muru pikkuse puhul 20 ja enam cm on niitmishinna koefitsendiks 1,5 ning sellisel juhul ei tagata muru korrektset välimust. 

Hinnakiri kehtib murupinnale, mis ei ole kivine ja millel ei ole järske nõlvakuid.

Puhastame muruga külgnevad alad libledest, niidukile kättesaamatud servad ja ääred trimmerdame.

Alates 0,018€/m²
Miinimum tasu 35€

Muru õhutamine

Muru õhutamine on peale niitmise üks olulisemaid tegevusi muru hoolduses.Muru õhutamine tõstab muru kvaliteeti ja tagab muru kiirema ja parema arengu.  Õhutamisele tuleks mõelda kohe, kui peale lume sulamist on maa tahenenud.

Õhutamine teostatakse spetsiaalse aeraatoriga. Seejärel riisume ja kogume tekkinud kõdu kokku ja utiliseerime. Vajadusel teostame ka väetamist ja ülekülvi. 

Alates 0,20€/m²
Miinimum tasu 40€

Trimmerdamine / võsalõikus

alates 17€/h

suuremate platside ja heina kasvanud kruntide trimmerdamine 300€/ha

Õunapuude lõikus

Hind sõltub puude kogusest, kasvust,  varasemast hooldusest ja asukohast.

alates 10€/tk

Hekkide lõikus

kuni 1m kõrgune jm 2 €
1-1,5m kõrgune jm 2,5 €
1,5- 2m kõrgune jm 3,5 €
2+m kõrgune vastavalt kokkuleppele Miinimumtasu 20€

Ohtlike puude raie / Puude hooldus

Iga puu on individuaalne ja fikseeritud hinda on võimatu määrata. Samuti sõltub hind palju sellest mida klient täpselt soovib, kas känd freesida või mitte, kas puu oksad, tüvi ja lehed jäävad kliendile jms.

Vastavalt kokkuleppele

Puude istutamine

Istutamise hind sõltub puude suurusest, pinnasest, puude kogusest jms. Hind sisaldab tugiposte ning linte, vajadusel istutusaugu täidet. Lisandub multši hind, multš vastavalt kliendi soovile.

Alates 25€

Kassi / Drooni päästmine puuotsast

Päästame teie puu otsa jäänud drooni või lemmiku kasutades selleks professionaalset arboristi varustust. Hind kehtib Viljandist kuni 15km kaugusele, kaugemale lisandub 0,3€ km.

50€